en iyi açık parfüm

2017 tavsiye yazlık parfümler

Yazı Seviyorum. Evet, herkes gibi sıcaklardan şikayet ediyoruz özellikle 2017 yazı bir başka sıcak geçti ancak herhangi bir günü soğuktan donmadan geçirmeye bu yüksek ısıyı tercih ederim. Artı, meyveler! Yazın hoşunuza gitmeyecek olsa bile, bol miktarda taze meyve çeşidi kaşınıza bir miktar fazla terlemeye değer olduğunu itiraf etmelisiniz.

Parfümleri içerikler ve notalar bakımından inceleyerek seveceğiniz notada başarılı olan parfümlerden bahsedeceğim.

Tutku meyvesi ~ Henüz Arielle Shoshana Eau de Parfum denemediyseniz sizlere bu parfümü tavsiye ederim. Yeni, eğlenceli ve özel bir parfüm uzmanı tarafından yapıldı. Meyve sınırlaması sonsuz gibi görünüyor.

Hindistan cevizi ~ Lolita Lempicka Elle L'Aime. Tropik bir plaj vibini var. Sıcak bir yaz gününde, nerede olursanız olun oturmanız yerine trafikte iken huzursuzluğunuza karşı mükemmel bir panzehir.

Misket Limonu ~ April Aromatics Ray of Light. Kesinlikle ağırlık temel notası bakımından önerilebilecek harika bir ürün.

Çilek ~ Bugün sunmakta olduğum diğer seçimler kadar çekici gelmiyor ama çilekli bir gurmandaki başarı için size Annick Goutal Tenue de Soirée öneriyorum. Hem kolay hem de oldukça sofistike.

İncir ~ Vilhelm Parfumerie Purple Fig ürünü ortalama incirden çok daha coşkun ve limon meyve katsayısına ilavesi fazladır.

Şeftali ~ L’Eau à la Folie parfümü yaz favorilerimin etkileyici bir yüzdesini oluşturdu ve bence şeftali notasını sevenler için mükemmel bir içeriğe sahip. Doğru miktarda ışıltı ve enerjik aynı zamanda sıcak bir gün için çok tatlı içeriğe de sahip değildir. Niş için oldukça makul.

Limon ~ Tauer L'Eau, net ve temiz bir limon misk, sıcak bir yaz gününe özel yapılan muhteşem bir parfüm.

Limon ~ Bir başka limon seçeneği, Tauer'i sevmemeniz durumunda, Maison Francis Kurkdian Petit Matin ürünü daha klasik bir modda çalışır ve limon ile birlikte yumuşak kremsi çiçek yaprakları gibi köpüklü bir yaz karışımı olarak sizlere sunulmaktadır. Bir yaz sabahı için mükemmel ve tatmin edici.

Limon ~ Üçüncü bir limon seçeneği, çünkü yazın limon olmadan limonata yapamazsınız! Imaginary Authors Mosaic parfümü modern moddadır ve biraz garip bir bükülme ile parlak, parlak ve muhteşem parlaktır.

Sona sakladığım sebze kokusu :D Dawn Spencer Hurwitz Kaleidoscope, her kullanımımda beni gülümsetiyor. Kokladıktan sonra vücut losyonunu sipariş ettim. İnanamayacaksınız ama çok özel bir marul notası içeriyor.Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.